Zahraniční obchod

Obchodní příležitosti v Saúdské Arábii

Shobokshi Investment poskytne velký rozsah služeb českým firmám zásadních pro obchodování na Saúdském trhu, který je největším na Blízkém východě. Zajistíme vyhledávání vhodných lokálních partnerů tak i o vytváření příležitostí pro uzavření partnerství s nimi.

Export

Vývoz

Saúdská Arábie je jedním z největších dovozců všech druhů výrobků, české služby a produkty jsou velice oblíbené. Prosadit se na místním trhu je klíč k Vašemu úspěchu, ke kterému Vám Shobokshi Investment pomůže tím, že Vám vyhledá ty správné obchodní partnery a navrhne optimální marketingové strategie.

Defense

Bezpečnostní složky

Jedná se o zcela novou příležitost pro Českou republiku. Saúdský trh je nyní otevřen pro české dodavatele služeb a výrobků určených pro obranu, bezpečnostní složky a vojenskou techniku. V Shobokshi Investment jsme usilovně pracovali na otevření tohoto segmentu na trhu a jsme hrdí na navázání kontaktů a dosavadní rozvíjející se spolupráci s partnery ze Saúdské Arabie.

Heavy Industry

Těžební průmysl

Saúdské Arábii dominuje těžba ropy a navazující petrochemická výroba, velké zásoby zemního plynu a výstavba infrastruktury. Projekty v Saúdské Arábii jsou obvykle ušité na míru a Shobokshi Investment je společností, která dokáže klást důraz na české společnosti.

Agriculture - Commercial

Zemědělství

Hlavním dovozním artiklem pro Saúdskou Arábii jsou potraviny. V tomto odvětví je velký zájem o investice do farem, zvířat a na místním trhu vznikají poptávky po zemědělské technice a krmivu, kterým Česká republika disponuje. Dveře na trhu jsou otevřené a Shobokshi Investmest připravený vyhledat a zajistit vhodné partnery.

Comercial - Health

Zdravotnictví

Jedná se o sektor, který byl na samém startu a rozvíjel obchodní vztahy mezi oběma zeměmi, je to odvětví, které neustále roste. Shobokshi Investment realizoval a rozvíjel obchodní spolupráci ve zdravotnictví a bude pokračovat v podpoře spolupráce mezi oběma zeměmi v této oblasti.